حوزه‌های فعالیت دیدبان

هوش مصنوعی دیدبان در زمینه‌های مختلفی محصولات خود را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید در زمینه‌های مختلف کاری از محصولات ما استفاده کنید.

هوش مصنوعی در امنیت

هوش مصنوعی در امنیت

در بسیاری از مسائل امنیتی، خطاهای انسانی باعث مشکلات فراوانی می‌شوند. کاربرد هوش مصنوعی در حوزه امنیت این است که تلاش می‌کند خطاهای انسانی را به صفر برساند و امنیت بالاتری را برای همه به وجود آورد. چه این امنیت در اماکن باشد و چه در امنیت اطلاعات و امنیت سایبری، هوش مصنوعی راهکارهای مناسبی برای هر کدام در اختیار ما می‌گذارد. در این مقاله این موارد را بررسی می‌کنیم.

بیشتر بدانید
هوش مصنوعی در صنعت

هوش مصنوعی در صنعت

آیا در کارخانه یا صنعت خود از هوش مصنوعی استفاده می‌کنید؟ اگر در حال حاضر از آن استفاده نمی‌کنید قطعاً به زودی مجبور به استفاده از هوش مصنوعی در صنعت خود هستید. صنایع و کارخانه‌های مختلف در همین حین در حال استفاده از تکنولوژی‌های مختلفی هستند که شما باید با آن آشنا شده و از آن استفاده کنید. در اینجا به صورت کامل سعی می‌کنیم این کاربردها و روش استفاده آن را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بدانید
کاربردهای هوش مصنوعی در کشاورزی

هوش مصنوعی در کشاورزی

در سال‌های اخیر بسیاری از مشکلات و معضلاتی که در کشاورزی و دامپروری وجود داشته است، به کمک هوش مصنوعی برطرف شده است. در حال حاضر کاربرد هوش مصنوعی در کشاورزی و دامپروری وجود دارد بسیار زیاد و با اهمیت است. اینجا تعدادی از مهمترین این کاربردها را بررسی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بدانید
کاربرد هوش مصنوعی در پزشکی و حوزه سلامت

هوش مصنوعی در پزشکی

بسیاری استفاده و کاربرد هوش مصنوعی در پزشکی را امکان پذیر نمی‌دانند و از ترس به خطر افتادن جان انسان‌ها از این کار پرهیز می‌کنند اما این فناوری‌ها، می‌توانند کیفیت زندگی را بیشتر کنند. بسیاری از الگوریتم‌های هوش مصنوعی می‌توانند برای درمان، تولید دارو، کمک به کادر پزشکی و ... استفاده شود و خطای آن از خطاهای انسانی هم کمتر است. در این مقاله به طور کامل بررسی می‌کنیم که این فناوری‌ها چگونه می‌توانند حوزه سلامت را به طور کلی متحول کنند. با ما همراه باشید.

بیشتر بدانید
هوش مصنوعی در صنعت انرژی

هوش مصنوعی در انرژی

در حال حاضر و در سطح جهانی یکی از کاربردهای هوش مصنوعی استفاده آن در صنعت انرژی است. صنعتی که بسیار حیاتی است و نیاز به فناوری‌های مختلفی برای مدیریت تولید، پخش و مصرف دارد. با توجه به این حساسیت‌ها هوش مصنوعی می‌تواند دقت بالایی در زمینه‌های مختلف برای شما به ارمغان آورد. در اینجا این موارد را با جزئیات کامل بررسی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بدانید
استفاده از هوش مصنوعی در ورزش

هوش مصنوعی در ورزش

یکی از مهمترین صنایعی که می‌توان در آن مردم را با فناوری‌های جدید آشنا کرد، ورزش است. به همین دلیل کاربرد و استفاده هوش مصنوعی در ورزش بسیار زیاد و متفاوت است. معمولاً از ورزش برای نمایش آخرین فناوری‌ها به مردم استفاده می‌شود. در اینجا تاثیرات این فناوری‌ها را روی صنعت ورزش بررسی می‌کنیم.

بیشتر بدانید
هوش مصنوعی در صنعت فیلم و انیمیشن

هوش مصنوعی در صنعت فیلم

یکی از مهمترین هنرهایی که بسیار بین مردم رواج دارد، سینما و فیلم است. هوش مصنوعی هم مانند صنایع دیگر در صنعت فیلم نقش مهمی ایفا می‌کند. از ابتدایی که شروع به نوشتن ایده و فیلمنامه می‌کنید تا تبلیغ فیلم خود می‌توانید از هوش مصنوعی استفاده کنید. در اینجا ۱۵ کاربرد متفاوت و جذاب آن را با هم بررسی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بدانید
۱۵ کاربرد اصلی هوش مصنوعی در آموزش

هوش مصنوعی در آموزش

چگونه می‌توان از هوش مصنوعی در آموزش و فعالیت‌های آموزشی استفاده کرد؟ هوش مصنوعی چقدر می‌تواند این حوزه را تحت تاثیر قرار دهد؟ آموزش افراد یکی از مواردی است که دغدغه‌ی بسیاری را به خود اختصاص داده است و هوش مصنوعی با روش‌های متفاوتی می‌تواند این آموزش را موثر و جذاب کند. در این مقاله ۱۵ کاربرد قابل اجرا هوش مصنوعی در آموزش را بررسی کردیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بدانید
هوش مصنوعی در معماری داخلی

هوش مصنوعی در معماری

بسیاری بر این باورند که با پیشرفته تر شدن هوش مصنوعی انقلابی در معماری رخ خواهد داد. در این مقاله ما سعی می‌کنیم ابعاد مختلف کاربرد هوش مصنوعی در این صنعت، راهکارها و ابزارهای مختلف حال حاضر را بررسی کرده و نگاهی به آینده معماری بیاندازیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بدانید
هوش مصنوعی در ساختمان سازی

هوش مصنوعی در صنعت ساختمان

سرعت بالاتر، دقت بیشتر و هزینه کمتر باعث شده تا هوش مصنوعی انقلابی در صنعت ساختمان و ساختمان سازی به وجود بیاورد. در صورتی که شما بتوانید از فناوری‌های مختلف در این صنعت استفاده کنید، می‌توانید تمامی موارد بالا را در اختیار داشته باشید. راه‌حل‌های فناورانه متنوعی در این صنعت وجود دارد که آنها را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

بیشتر بدانید
هوش مصنوعی در کنترل ترافیک

هوش مصنوعی در کنترل ترافیک

یکی از مشکلات اساسی شهرهای بزرگ، ترافیک سنگین و عدم مدیریت درست آن است. در اینجا سعی کردیم کاربردهای هوش مصنوعی در کنترل ترافیک را به طور کامل بررسی کنیم و با هوشمند سازی آن مشکلات این حوزه را حتی‌المکان کاهش دهیم.

بیشتر بدانید
کاربرد هوش مصنوعی در رسانه

هوش مصنوعی در رسانه

برای نمایش قدرت و کاربرد هوش مصنوعی یکی از بهترین روش‌ها، استفاده از آن در صنعت رسانه است. افراد زیادی می‌توانند از این طریق فناوری‌های مختلف را باور کنند. به همین دلیل بسیاری از فناوری‌ها در صورت امکان، اولین بار در رسانه استفاده می‌شوند. در اینجا ۱۳ روند حال حاضر هوش مصنوعی در رسانه را بررسی می‌کنیم.

بیشتر بدانید
هوش مصنوعی در محیط زیست

هوش مصنوعی در محیط زیست

بسیاری از کاربردهای هوش مصنوعی به ادامه زندگی، راحت شدن آن و بهتر شدن آن کمک می‌کند. این فناوری‌های پیشرفته در موارد زیادی می‌تواند به طور مستقیم در بهبود محیط زیست ما موثر باشد. در این مقاله ۱۴ کاربرد مهم و عملی هوش مصنوعی در محیط زیست را بررسی می‌کنیم که هر کدام می‌تواند تفاوت زیادی در زندگی ایجاد کند. با ما همراه باشید.

بیشتر بدانید
کاربرد هوش مصنوعی در بازاریابی

هوش مصنوعی در بازاریابی

چگونه کسب و کارها و شرکت‌ها می‌توانند از هوش مصنوعی در بازاریابی خود استفاده کنند؟ یکی از بخش‌های جذابی که افراد به دنبال آن هستند استفاده از فناوری‌های مختلف در کسب و کار و ایجاد درآمد و سود بیشتر است. ما در این مقاله ۲۰ راهکار اجرایی در این حوزه را به صورت کامل بررسی می‌کنیم و تاثیر هوش مصنوعی در بازاریابی را به صورت کامل تشریح خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

بیشتر بدانید
دیدبان هوش مصنوعی دیدبان یکی از قدیمی‌ترین مجموعه‌‌های نرم‌افزاری و خدمات مشاوره‌ای بر پایه‌ی هوش مصنوعی است. تیم متخصصین دیدبان در این سال‌ها تمام تلاش خود را برای تولید محصولات فناورانه بر پایه هوش مصنوعی انجام داده است. امیدواریم بتوانیم تمام خلاء‌هایی فناورانه را برطرف کرده و محصولات قدرتمند، دقیق، کارگشا و با امنیت بالا ارائه کنیم.
دانش بنیان نظام صنفی رایانه‌ای

استفاده از مطالب سایت دیدبان فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت اسپادسیستم زاگرس (دیدبان) می‌باشد.

  • facebook
  • twitter
  • linkdin
  • youtube