تکنولوژی‌های دیدبان

هوش مصنوعی دیدبان در زمینه‌های مختلفی محصولات خود را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید در زمینه‌های مختلف کاری از محصولات ما استفاده کنید.

فناوری پردازش تصویر

پردازش تصویر

بسیاری از تکنولوژی‌های هوش مصنوعی، در حال حاضر هنوز کاربرد زیادی ندارند و می‌توان گفت که بعضی تکنولوژی‌ها بیشتر مخصوص به آینده هستند. فناوری پردازش تصویر دقیقاً برعکس این تکنولوژی‌ها، تکنولوژی حال و آینده است. در حال حاضر بسیاری از کسب و کارها مانند تسلا، گوگل، ادوبی و ... در خارج از ایران و کسب‌و کارهایی مثل دیوار در ایران از این تکنولوژی استفاده موثر دارند. اول باید دید که منظور از پردازش تصویر چیست و چه مفهومی دارد.

بیشتر بدانید
دیدبان هوش مصنوعی دیدبان یکی از قدیمی‌ترین مجموعه‌‌های نرم‌افزاری و خدمات مشاوره‌ای بر پایه‌ی هوش مصنوعی است. تیم متخصصین دیدبان در این سال‌ها تمام تلاش خود را برای تولید محصولات فناورانه بر پایه هوش مصنوعی انجام داده است. امیدواریم بتوانیم تمام خلاء‌هایی فناورانه را برطرف کرده و محصولات قدرتمند، دقیق، کارگشا و با امنیت بالا ارائه کنیم.
  • linkdin
دانش بنیان نظام صنفی رایانه‌ای

دفتر مرکزی: تهران، میدان ونک، خيابان ملاصدرا، خيابان خوارزمي، مجتمع ملاصدرا، واحد ٤

استفاده از مطالب سایت دیدبان فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت اسپادسیستم زاگرس (دیدبان) می‌باشد.