درباره ما

هوش مصنوعی دیدبان از سال ۱۳۹۲ به عنوان زیرمجموعه‌ای از شرکت اسپاد سیستم زاگرس فعالیت خود را شروع کرد. تمرکز دیدبان بر تولید محصولات نرم‌افزاری بر پایه هوش مصنوعی است. در دنیای حاضر بسیاری صنایع و کسب و کارها در حال استفاده از هوش مصنوعی هستند بدون اینکه متوجه شوند.

شما در زندگی روزمره با تعدا زیادی از محصولات بر پایه هوش مصنوعی در ارتباط هستید بدون اینکه اثری از آنها را مشاهده کنید. کار هوش مصنوعی در این محصولات ایجاد تجربه بهتر برای کاربر، جلوگیری از ایجاد خطا، بالا بردن بازدهی و جلوگیری از اتلاف وقت، فراهم سازی امنیت کامل برای افراد و به طور کلی ساخت یک زندگی بهتر است. ما در دیدبان تمام تلاشمان بر ایجاد یک ساختار درست است تا همه بتوانیم از تاثیرات مثبت هوش مصنوعی به نحو احسن استفاده کنیم.

در حال حاضر افراد، صنایع و کسب و کارهای مختلفی از محصولات دیدبان استفاده مستقیم دارند و تنوع محصولی خوبی را در زمینه هوش مصنوعی به افراد مختلف ارائه داده ایم اما تمام تلاشمان بر این است که با استفاده از دانش و نیروی انسانی جوانان ایرانی این محصولات را گسترش و در صنایع مختلف به کار بگیریم.

ما در این سالها با تمام تلاش در حال به کارگیری بالاترین استانداردهای جهانی برای توسعه محصولات خود هستیم تا کاربران بتوانند بهترین نتیجه لازم را  از محصولات دریافت کنند. امیدوارم به زودی راه حل فناورانه خوبی برای مشکلات صنعت یا کسب و کار شما داشته باشیم و شما هم بتوانید از محصولات ما بهره کافی را ببرید. 

دیدبان در رسانه‌ها

دیدبان هوش مصنوعی دیدبان یکی از قدیمی‌ترین مجموعه‌‌های نرم‌افزاری و خدمات مشاوره‌ای بر پایه‌ی هوش مصنوعی است. تیم متخصصین دیدبان در این سال‌ها تمام تلاش خود را برای تولید محصولات فناورانه بر پایه هوش مصنوعی انجام داده است. امیدواریم بتوانیم تمام خلاء‌هایی فناورانه را برطرف کرده و محصولات قدرتمند، دقیق، کارگشا و با امنیت بالا ارائه کنیم.
  • linkdin
دانش بنیان نظام صنفی رایانه‌ای

دفتر مرکزی: تهران، میدان ونک، خيابان ملاصدرا، خيابان خوارزمي، مجتمع ملاصدرا، واحد ٤

استفاده از مطالب سایت دیدبان فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت اسپادسیستم زاگرس (دیدبان) می‌باشد.