استفاده همزمان از دوربین برای پلاک خوان و تشخیص چهره + روش عملی

1402/04/30 - خواندن 3 دقیقه - نویسنده: علیرضا همتی
دوربین پلاک خوان و تشخیص چهره

چگونه می‌توان یک سیستم امنیتی یکپارچه داشت؟ بسیاری از افراد به دنبال استفاده از دوربین به عنوان پلاک خوان و برای تشخیص چهره است. این سیستم می‌تواند مدیریت تردد خودروها و افراد را برای شما آسوده و راحت کند. در این مقاله یک روش عملی برای اجرای همزمان این دو مقوله را معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

سیستم امنیتی یکپارچه

بسیاری از افراد به دنبال یک سیستم پایدار و یکپارچه هستند؛ سیستمی که بتواند به تمامی نیازهای امنیتی پاسخ دهد. دقت داشته باشید که شما برای ایجاد امنیت در آپارتمان یا سازمان‌های مختلف نیازهای متنوعی دارید که استفاده از سامانه‌های مختلف می‌تواند سخت و گیج کننده باشد. ما در هوش مصنوعی دیدبان تمامی نیازهای شما در بخش‌های مختلف امنیتی را در یک سامانه برآورده کرده‌ایم.

سیستم یکپارچه امنیتی دیدبان در یک سامانه می‌تواند پلاک خوانی، تشخیص چهره، RFID، مدیریت ارباب رجوع (آفیش) و کارمندان را انجام دهد. با این وضعیت شما می‌تواند بر روی هر دوربینی که در مجموعه خود دارید پلاک خوانی یا تشخیص چهره را فعال کنید. هم چنین از طریق این سامانه می‌تواند سیستم‌های RFID و آفیش را مدیریت کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید فرم مشاوره سایت را پر کنید.

پلاک خوانی حرفه‌ای

دوربین پلاک خوان و تشخیص چهره

پلاک خوان خودرو دیدبان یکی از قدرتمندترین پلاک خوان‌های فارسی است که شما می‌توانید به کمک آن مدیریت تردد خودروها را انجام دهید. به کمک این پلاک خوان می‌توانید تمامی اجزای لازم در پارکینگ یا جاده‌ها را مدیریت کرده و در انتها به طور کامل گزارش گیری کنید. پلاک خوان دیدبان از هسته قدرتمند هوش مصنوعی برای شناسایی و تشخیص پلاک استفاده می‌کند و می‌تواند بالاترین دقت موجود را در اختیار شما قرار دهد. اطلاعات بیشتر در زمینه پلاک خوان را می‌توانید در صفحه مربوط به خود مطالعه کنید.

سیستم تشخیص چهره

دوربین پلاک خوان و تشخیص چهره

یکی از فاکتورهای مهم امنیتی تشخیص هویت افراد در هنگام ورود و خروج است. شما می‌توانید تمامی فعالیت‌های مربوط به آن را در سامانه یکپارچه امنیتی دیدبان انجام دهید. تعریف افراد و چهره‌ی آنها، تشخیص چهره در هنگام ورود و خروج، مدیریت گیت‌های ورود و خروج و اخطار به ماموران امنیتی تماماً در این سامانه انجام می‌شود. شما در این سامانه می‌توانید فقط با یک کلیک دوربین‌های مختلف را وارد سیستم تشخیص چهره کنید و با دوربین‌های مختلف این کار را انجام دهید.

کاربردهای استفاده همزمان

دوربین برای پلاک خوان و تشخیص چهره همزمان می‌تواند کار شما را بسیار ساده و دقیق کند. بسیاری از نیروهای امنیتی موظف‌اند فعالیت‌های متفاوتی انجام دهند و این وظایف علاوه بر وقت‌گیر بودن معمولاً دقت بالایی هم ندارد. اما سامانه یکپارچه امنیتی می‌تواند سرعت کار را بسیار بالا ببرد و شما مدیریت دقیقی بر تمام مجموعه داشته باشید. این سامانه هم چنین می‌تواند رضایت ساکنان، کارمندان، مدیران، مراجعان و نیروهای امنیتی را جلب کرده و ساختار قدرتمندی به مجموعه شما بدهد.

جمع بندی

اگر به دنبال این هستید که در عین راحتی و کاهش فعالیت‌های امنیتی بالاترین سطح امنیت را تجربه کنید، این گزینه در حال حاضر با کمک هوش مصنوعی وجود دارد. شما می‌توانید با داشتن یک سیستم امنیتی یکپارچه تمام فعالیت‌های مجموعه را مدیریت کنید. برای اینکه در مورد پروژه خود بتوانید به یک تصمیم درست برسید می‌توانید با متخصصین دیدبان از طریق فرم مشاوره در ارتباط باشید.